Labas, aš Lukas. Gyvenu kurorte ir toliau kuriu bei svajoju nuversti kalnus. O viskas šiuo metu galėjo atrodyti visai kitaip… Trumpa mano istorija.

Nerūpestinga jaunystė su nemažai linksmybių, tačiau išlaikant aukštus lūkesčius ir dideles ateities svajones. Gyvenime bandžiau suderinti nesuderinamus dalykus – svaigalus ir įdomų, turtingą ir prasmingą gyvenimą. Deja pirmieji nugalėjo, vedė prie dar didesnės nei, tiesiog egzistavimas, nelaimės. Po didelės traumos, kai per stebuklą pavyko išgyventi, pusę metų praleidau ligoninėje, po to sekė ilga reabilitacija. Tai buvo įvykis, kuris viską pakeitė. Atrodė, kad studijų prestižiniame universitete jau nebaigsiu, apskritai jokio darbo nedirbsiu, būsiu nesavarankiškas ir nelaimingas. Nemeluosiu, buvo sunku, pradžioje namuose nebuvo linksma, nepuoliau visko mokytis ir kibtis į gyvenimą nuo pirmos dienos. Reikėjo laiko, tiek vidinio, tiek išorinio išgijimo.

Labai norėčiau sužinoti viską, kas mane vedė iki šiandienos. Bet tai labai sunku, viskas vyko palengva. Lašas po lašo, straipsnis po straipsnio, knyga po knygos, aš atradau kas man įdomu, kur matau savo ateitį, pradėjau savarankiškai mokytis, kurti projektus, vėl įstojau į universitetą. Laikas gydo, darbas veda į priekį. Netrukus, atradus kas mane „veža“, kas sukuria prasmę ir viltį, atsirado ir kiti dalykai, kurių reikia kiekvienam žmogui laimingai ir prasmingai gyventi. Dabar aš, iš beviltiško paciento, neperspektyvaus žmogaus, tapau klestinčiu asmeniu. Džiaugiuosi gyvenimu ir noriu, kad mano žinios padėtų ir Tau.

Šios knygos idėja kilo per karantiną. Supratau, kad tai laikas, kai žmonės turės laiko naujoms žinioms įgyti,  kitiems tai bus pagalba randant naują darbą ar veiklą. Juk mano patirtis parodė, kad net ir sėdint namie, neturint pinigų, laisvės rinktis ir dirbti ką nori, nuosekliai veikiant galima susikurti stabilias pajamas, mylimą veiklą, o gal net verslą. Nors karantinas jau baigėsi, bet mano ir komandos pradėtas projektas dar gali būti naudingas žmonėms. Tikiu, kad ši knyga padės daugeliui žmonių atrasti naują, prasmingą ir turtingą gyvenimo kelią.