Šio projekto tikslas yra paskatinti žmones ne tik susikurti papildomus pajamų šaltinius, bet ir atrasti patinkančią veiklą, o gal net užkurti sėkmingo verslo variklį.

Pastovių pajamų netekimas, mintis išeiti iš darbo ir pradėti naujus projektus – gąsdina, yra neprognozuojama ir rizikinga. Baimę dar labiau sustiprina slegiantys finansiniai įsipareigojimai, tačiau visada galima pradėti nuo mažų žingsnelių: po darbo, savaitgaliais ar tik kartą per savaitę. Ir augti kaip specialistui, auginti savo veiklą, auginti savo pajamas. Iki tol, kol gaunamos pajamos maloniai glostys piniginę ar net viršys jūsų darbo užmokestį.

Ši knyga yra pirmas žingsnis, kuris, tikimės, atskleis idėjas, kurios buvo pamirštos, arba priešingai – visiškai naujos ir netikėtos. Skatiname žengti šį žingsnį ir išreikšti savo potencialą bei pasinerti į mylimą veiklą. Taip pat pridedame papildomus šaltinius su naudingomis nuorodomis, kurie gali padėti tiek pradžioje, tiek vykdant veiklą.

Šis sudėtingas laikotarpis gali atnešti naujų idėjų, pastūmėti įgyvendinti savo svajones ar tiesiog privers ieškoti būdų, kaip kuo įdomiau praleisti laiką neišeinant iš namų. Papildomą veiklą gali pradėti kiekvienas. O dabar belieka išsirinkti kokia ji bus.


Knyga „Uždirbu: 85 idėjos kaip laiką išnaudoti pelningai“ yra bendras 5 žmonių darbo rezultatas. Jos apimtis daugiau nei 250 puslapių, formatas PDF, todėl skaityti patogu bus tiek per telefoną, tiek per kompiuterį.